ROZVRHY: HN, PHV, VO, TO, LDO, SBOR.ZPĚV školní rok 2020/2021

HUDEBNÍ NAUKA (HN) a PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) a hudební seminář

vyučují: Bc. Jana  Kasanová – PHV + HN

Mgr. Dominika Vašků,  Bc. Vladimíra Jakimeczková,  Jakub Matoušek., DiS. – HN

Markéta Kozinová PhD. – HN + HS

Jiří Kozina PhD. – HS

ČAKOVICE

učebna č. 4 – přízemí

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13.30 – 14. 15
2. ročník Jakimeczková
13. 30 – 14. 15
1. ročník Vašků
14. 00 – 14. 45
2. ročník Matoušek
14.25 – 15.10 3. ročník Jakimeczková   14.55 – 15.40
4. ročník Kozinová
14.55 – 15.40
3. ročník
Matoušek
14. 25 – 15. 10
2. ročník Vašků
14. 55 – 15. 40 1. ročník Matoušek
15.20 – 16.05 4. ročník Jakimeczková 15.50 – 16.40 5. ročník Kozinová 15.50 – 16.35
5. ročník Matoušek
15.20 – 16.05
 1. ročník  Vašků
15. 50 – 16.35
3. ročník Matoušek
16.15 – 17.00 3. ročník Jakimeczková 16. 50 – 17.35 PHV B Kasanová 15.50 – 16.35
Hudební seminář
Kozinová
16.15– 17.00 PHV C Kasanová 16.45 – 17. 30
4. ročník Matoušek
17. 10 – 17.55.
5. ročník Jakimeczková
17. 45 – 18. 30 Hudební seminář II Kozina 16. 45 – 17. 30 Hudební seminář I Kozinová 17. 30 – 18. 15
5. ročník Kozinová
 
18.05 – 18. 50 Hudební seminář I Kozina 17. 40 – 18. 25 Hudební seminář II Kozinová  

SATALICE 

vyučují: Bc. Jana  Kasanová – PHV + HN a Mgr. Dominika Vašků – HN, Markéta Kozinová, PhD.- HN, HS

učebna č. 15 – patro

PONDĚLÍ ÚTERÝ Čtvrtek
14. 30 – 15. 15
1. ročník Kasanová
14.00 – 14.45
1. ročník Vašků
 
15.30 – 16.15
2. ročník Kasanová
14.55 – 15.40
2. ročník Vašků
 
16.30 – 17.15 PHV – A Kasanová 15.50 – 16.35
4. ročník Vašků
15.30 – 16. 15
5. ročník Kozinová
  16.45 – 17.30 3. ročník Vašků 16. 25 – 17. 10
Hudební seminář I Kozinová

VÝTVARNÝ OBOR

ČAKOVICE

 vyučuje: Mg.A. Jana Anděličová – učebna č. 13A – patro

pondělí úterý středa čtvrtek
1. – 2. roník.
13. 15 – 15. 30
3. ročník
14.00 – 16.15
5. ročník
13. 30 – 15. 45
4. ročník
13. 30 – 15. 45
7. ročník
15. 40 – 17. 55
6. ročník
16.25 – 18.40
II. stupeň
15. 55 – 18. 10
 

vyučuje: Mgr. Klára Podlahová – učebna č. 13B – patro

   pondělí úterý čtvrtek

PVV
13:15 – 14.45

1. + 2.ročník
13:30 – 15:45

3. ročník
13:30 – 15:45
4.+ 5. ročník
15:00 – 17:15

6. + 7. ročník
16:00 – 18:15
II. stupeň
16:00 – 18:15  

SATALICE 2020/2021

vyučují: Mgr. Pravomila Vyklická, zástupkyně ředitelky a Mgr. Klára Podlahová – učebna č. 20 – patro

pondělí úterý středa čtvrtek
 5. + 6. ročník  13:30 – 15:45 Vyklická 7. ročník   15:00 – 17:15 Vyklická  4. + 5. ročník 14:00 – 16:15 Podlahová  2. + 3. ročník 13:30 – 15:45 Vyklická

 TANEČNÍ OBOR 

SATALICE

 vyučuje: BcA. Viktor Badinka, DiS.

STŘEDA ČTVRTEK
   PTV (6) 13:30 – 15:00  1. ročník   13:30 – 15:00
  1. – 2.ročník 15:10 – 16:40  2. – 4. ročník  15:10 – 17:25 
   

LITERÁRNĚ – DRAMATICKÝ OBOR

ČAKOVICE

vyučuje:  MgA. Zdenka Fleglová – učebna č. 24 – zadní vchod – patro

PONDĚLÍ
 PDV  14. 00 – 14. 45
1. – 2. ročník 14:00 – 15:30  
 3. + 4. ročník  15:45 – 18:00  
5. – 7. ročník 18. 15 – 20.30  

Pěvecký sbor Čtveráček I

út.: 16.45 – 17.30

Pěvecký sbor Čtveráček II

út.: 15.50 – 16. 35